Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Kwiecień 15, 2009

Regulamin

Używając lub/i odwiedzając stronę Blog.CzerwonySzlak.pl (włączając w nią całą zawartą treść i funkcjonalność dostępną poprzez domenę CzerwonySzlak.pl zwaną dalej Stroną Internetową) oświadczasz, że zgadzasz się z warunkami tego Regulaminu oraz Polityką Prywatności które znajdziesz klikając TUTAJ. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek z punktów Regulaminu lub z Polityką Prywatności Strony Internetowej, to nie możesz korzystać ze Strony Internetowej Blog.CzerwonySzlak.pl

Tags:

Komentarze zamknięte.

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes