Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Sierpień 31, 2009

Księga gości

Wdzięczny będę jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię odnośnie Bloga i/lub strony www.czerwonyszlak.pl
W tym celu dodaj swój komentarz poniżej.
Możesz również ocenić stronę i Bloga wybierając ocenę (ilość gwiazdek) u dołu strony.

Dodaj wpis
(17)
>
(17) Romeo
25.11.2011 23:52:44  /  83.4.244.***
url 

Dobry blog. Piszmy, blogujmy, piszmy bo warto.

(16) Gustaw
15.12.2010 21:19:14  /  83.11.200.***
url 

P.S.
1. Podczas choroby mierz gorączkę sobie nie innym.
2. Jak pisałem poprzednio chętnie podejmę z Tobą Szymonie dyskusję prywatną odnośnie Twoich uwag i stanowiska. Dopóki jednak będą to wpisy tutaj "bez odbioru" z Twojej strony w formie bezpodstawnych negatywnych ocen mojej osoby wpisy te będą usuwane.

INFORMACJA 2 do SZYMONA:
Z każdym wpisem Twoje wypowiedzi są bardziej negatywne i emocjonalne i coraz więcej rzucasz bezpodstawnych ocen mojej osoby i prezentowanych na moim blogu treści.
Z odpowiedzi, które udzieliłeś wnioskuję, że nadal szukasz problemu na zewnątrz (w innych, we mnie w mojej stronie itd.)

1. Nie ma obowiązku podawania autentycznego adresu e-mail, jednak jeżeli bierze się pełną odpowiedzialność za to co się pisze, mówi i robi to nie ukrywa się za anonimowością.
2. Wyciągasz dużo wniosków, ocen i uogólnień, nie mając do tego podstaw, poniżej tylko kilka przykładów:
a) "...nie mogę pozostawać bierny..." -Możesz Szymonie, to wyłącznie Twoja decyzja i Twój wybór jak reagujesz. Świadomi ludzie działają na zasadzie "Bodziec -> (Przerwa na świadomy wybór) -> Reakcja"
b) "Tobie wydaje się, że Mickiewiczem jesteś" -Na jakiej podstawie twierdzisz, że cokolwiek mi się wydaje? Nie jestem ani ekspertem ani Mickiewiczem. JESTEM SOBĄ i nie mam aspiracji być kimkolwiek innym.
c) "Przecież wiesz wszystko..." -Nie ma takiej osoby, ja również nie pretenduję to takiej :)
3. Po co po raz kolejny odpisujesz skoro piszesz "Bez odbioru", tym samy dajesz do zrozumienia, że nie odbierasz niczego co się do Ciebie pisze.

Szymonie masz wolność wyboru nie musisz czytać tej strony, na której jak twierdzisz nic interesującego nie znajdujesz, a cały czas na nią powracasz.
Pozdrawiam i przesyłam serdeczny uśmiech :)

(15) szymonek
15.12.2010 15:59:09  /  193.25.5.***

INFORMACJA do SZYMONA -> W języku polskim piszemy "dla Szymona".
"a dodatkowo nie podpisujesz wpisów prawdziwym adresem email", a od kiedy jest obowiązek podawania autentycznego adresu e-mail? Nie słyszałem o takim "obowiązku".
-"Jaki masz problem?"-> Nie mam żadnego problemu. Po prostu czytając brednie, które tu wypisujesz, nie mogę pozostawać bierny wobec ogromu głupoty tu wygłaszanej. Proszę nie posługuj się sloganami, których Cię ktoś nauczył. Używaj własnego rozumu, stać Cię chyba na własne przemyślenia co?
-"Dlaczego?" (Co Cię motywuje do pisania takich komentarzy) Wobec Twojego zachwytu nad "ogromem wiedzy", jaki prezentujesz chcę Cię uświadomić, że wiesz/umiesz bardzo niewiele. Zachwycasz się jak siedmiolatek, który opanował sztukę pisania, ale do Mickiewicza mu bardzo daleko. Tobie wydaje się, że Mickiewiczem jesteś.
-"Po co?" - W sumie zastanawiam się, czy do takiego narcyza cokolwiek przemawia. Przecież wiesz wszystko, ba chcesz dawać rady innym. Tak faktycznie piszesz, ale pisać to Ty nie umiesz.
W ogóle nie rozumiesz, czym jest paradygmat, więc proszę nie używaj pojęć, których znaczenia nie rozumiesz. To, że znasz kilka obcych terminów, nie powoduje, że stajesz się mądry. Głupcy też znają "słowa-klucze".
Bez odbioru. Możesz mnie blokować. Uważasz, że jak zbijesz termometr nie będziesz miał gorączki?

(14) Gustaw
13.12.2010 12:28:48  /  83.11.213.***
url 

INFORMACJA do SZYMONA:
Twoje wpisy zostały oznaczone jako spam gdyż nic nie wnoszą, do rozwoju mojego, Twojego ani czytelników.
Stanowią również próbę negatywnego wpływu na mnie i czytelników bloga, a dodatkowo nie podpisujesz wpisów prawdziwym adresem email.
Proszę Cię o nie umieszczanie wpisów o takiej treści na mojej stronie, w innym przypadku Twój dostęp do niej zostanie na stałe zablokowany.

Podkreślam, że szanuję Cię i masz prawo do swojego zdania i jeżeli koniecznie chcesz wypowiedzieć swoje negatywne zdanie to wyślij mi to prywatnie za pomocą formularza kontaktowego (czyli emaila).

Proszę zastanów się jednak i udziel sobie odpowiedzi na poniższe pytania, może w nich znajdziesz to czego szukasz:
-"Jaki masz problem?" (Jaki masz problem w sobie; ze sobą, że to piszesz)
-"Dlaczego?" (Co Cię motywuje do pisania takich komentarzy)
-"Po co?" (Jaki masz cel pisząc takie komentarze, Co chcesz osiągnąć za ich pomocą)
-Zmień również swoje paradygmaty (Uśmiech nie musi być oznaką szczęścia, tak samo jak poważna mina oznaką frustracji)

(13) Master of NLP
06.12.2010 19:11:10  /  77.254.121.**
url 

Stronka jak na początek niezła, można by kolorystykę ożywić trochę:)A tak ogółem sporo ciekawych rzeczy w jednym miejscu.

(12) Tomasz
06.09.2010 19:38:58  /  89.17.239.**
url 

Bardzo ciekawa wiedza,z każdego wpisu mi coś sie przydaje:)

Pozdrawiam

(11) Tomek
09.07.2010 19:53:32  /  83.31.237.***

Bardzo fajna strona, dość inteligentny autor strony, ciekawe tematy.

(10) Łukasz
11.06.2010 08:46:49  /  91.196.9.**

Bardzo dobrze wykonana strona, pełen profesjonalizm, strona warta odwiedzenia.

(9) jurek
25.11.2009 09:07:35  /  87.206.223.**
url 

Wspaniały blog , gratuluję.

(8) Gustaw
20.10.2009 23:08:40  /  83.11.217.**
url 

Bardzo mało wpisów w tej księdze jak i ocen poszczególnych artykułów tak, że nie wiadomo czy się podoba czy nie to co piszę.

Wiem że w szkole nie nauczyli ani mnie ani Ciebie dawania innym feedbacku (czyli informacji zwrotnej) i wyrażania odpowiednio swoich opinii, ale można to zmienić TRZEBA TYLKO CHCIEĆ!

>

 Imię *
 Email *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 4.0/5 (5 głosów)
Księga gości, 4.0 out of 5 based on 5 ratings
Tags:

Komentarze zamknięte.

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes