Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Marzec 31, 2009

Kontakt

Blog prowadzi: Gustaw Lasek

Jeżeli chcesz się ze mną skotaktować pisz na email lub użyj formularza kontaktowego KLIKNIJ TUTAJJeżeli w jakiś sposób informacje z tego bloga lub szkolenia zainspirowały Cię, lub w jakimkolwiek sensie zmieniły coś w Twoim życiu, PROSZĘ CIĘ doceń mnie i moją wiedzę przez wsparcie finansowe (nawet najdrobniejsze).

Dane potrzebne do przelewu
Dane odbiorcy: Gustaw Lasek
Nr konta: 97 1470 0002 2361 5880 9000 0001 (EuroBank SA)
Tytułem: (podaj swój adres email)

Jeżeli nie stać Cię akurat w tym momencie na przelanie chociażby 5zł, udziel mi wsparcia w postaci opinii o blogu w księdze gości.

Tags:

Komentarze zamknięte.

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes