Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

finanse-ksiegowoscChcesz korzystać z pakietu Fakturowanie i księgowość przez rok za darmo?

W 2013 roku napisałem poniższy wpis o programie do fakturowania i księgowości online, który można używać 1 rok za darmo o wartości 492zł brutto.
Obecnie w 2016 nadal prowadzę księgowość w sposób opisany poniżej i świetnie się to sprawdza.
Co najważniejsze zawsze w przypadku pytań lub własnej niewiedzy otrzymywałem wyczerpujące odpowiedzi od pomocy konsultantów Wfirma.
Zmieniała się jedna rzecz na korzyść, obecnie z “Programu Aktywizacja” i tym samym możliwości otrzymania księgowości online na jeden rok za darmo może skorzystać każda firma od której założenia nie minęło 60 dni (w 2013 było to 30 dni) lub każda osoba planująca zarejestrować działalność.Wpis z 2013 roku -NADAL AKTUALNY
Właśnie założyłem swoją pierwszą firmę (kolejne doświadczenie życiowe) i rozglądałem się za księgowością i fakturowaniem internetowym.
Po przetestowaniu 4 takich aplikacji, wybrałem jedną (chociaż wszystkie aplikacje z przetestowanych prezentują wysoki poziom), a dodatkowo znalazłem możliwość korzystania z niej za DARMO przez 1 rok.
Czyli można oszczędzić 492zł brutto przez rok.
Swoją drogą program jest do samodzielnego prowadzenia księgowości, jednak świadomie “nie chcę znać się na wszystkim” i będzie mi w tym programie prowadziła księgowość księgowa, której będę oczywiście przyzwoicie płacił. Korzyść z tego taka, że cały czas będę miał kontrolę i wgląd w księgowość, gdybym czegoś potrzebował.
Polecam takie rozwiązanie.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ

W ramach “Programu Aktywizacja” wspieranie nowych przedsiębiorstw dla osób posiadających własną firmę (działającą nie dłużej niż 60 dni), bądź z zamiarem jej utworzenia możesz otrzymać bezpłatny 12 miesięczny dostęp do platformy wfirma.pl, dzięki któremu możesz wykonać wszelkie niezbędne działania księgowe samodzielnie.
Narzędzie jest intuicyjne i proste w obsłudze, jednak w razie problemów zawsze możesz skorzystać bezpłatnie z pomocy technicznej i porady eksperckiej odnośnie księgowości.

JAK SKORZYSTAĆ

Aby skorzystać z tej oferty należy wysłać emaila (z załącznikiem PDF potwierdzenie założenia działalności CEIDG) na adres pomoc@wfirma.pl
Odpowiedź otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego.
Po zweryfikowaniu poprawności zgłoszenia, otrzymasz kod aktywacyjny/promocyjny.
Przy użyciu tego kodu zarejestruj się korzystając z poniższego odnośnika.
WFIRMA.PL rejestracja z kodem promocyjnym

wfirma.pl
Potrafisz więcej gdy jesteś online. Wypróbuj za darmo.


Podobne artykuły:

  1. Paweł Napisał/a,

    W pakiecie biznes rozwój w PKO BP m.in. otrzymuje się bezpłatną platformę do prowadzenia księgowości. Sama oferta pakietu jest korzystna, wiele usług za darmo. polecam :)

  2. księgowy Napisał/a,

    Takie programy księgowe online są jak najbardziej pomocne, ale niestety nie wszystko załatwią za przedsiębiorcę. Najkorzystniejsze jest więc takie rozwiązanie jakie Ty wybrałeś.

  3. Olga Napisał/a,

    Takie oprogramowanie jest bardzo pomocne, szczególnie dla tych, którzy prowadzą małą, jednoosobową firmę. Zaoszczędzimy troszkę pieniążków, a dużo usług możemy skorzystać… Polecam :)

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes