Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

abouttime-czas-na-miloscNever ever AWSOME! Polecam niesamowity film, mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych filmów pod względem przekazu jaki niesie, który oglądałem do tej pory. To również kolejny film, w którym o dziwo nie ma sceny erotycznej (Jak widać da się zrobić dobry nieszablonowy film) chociaż tytuł filmu to “Czas na miłość” – reżyseria Richard Curtis.

Tytuł filmu jak zawsze z choinki bo oryginalny to “About Time” chociaż tłumacząc dosłownie film mógłby kojarzyć się z science fiction, więc faktycznie bliżej mu do miłości. Co ciekawe film można sklasyfikować, aż do czterech gatunków: dramat, komedia, romans i science-fiction.

Film przekazuje największy sekret życiowy w banalny sposób.
Tak po raz kolejny :-) i ja go znam i Ty go znasz, ale gdzieś umyka nam ta recepta na co dzień.

Film zaczyna się przynudnawo i tak naprawdę wystarczyłoby oglądnąć ostatnie 15 minut, jednak taki przydługawy początek dobrze wprowadza w jego klimat. Film to historia zwykłego szarego, a przepraszam rudego nastolatka, który dowiaduje się w 21 urodziny od swojego ojca, że może podróżować w czasie. Aż chciałoby się wejść do szafy, aby sprawdzić czy czasem też tak się nie da :-) .
Gdyby nie przekaz całego filmu, (którego oczywiście nie zdradzę, bo najlepiej jak odkryjesz go sam/sama oglądając film) byłby on ckliwą miłosną komedią jakich wiele.

Zachęcam bez spoilerów do oglądnięcia filmu i podzielenia się czy i na Tobie wywarł takie wrażenie jak na mnie.
Więcej o filmie na filmweb “Czas na miłość” (About Time).

P.S. Z okazji Nowego Roku 2016, życzę wam i sobie, aby pamiętam o tym sekrecie w każdej chwili.

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 2.5/5 (2 głosów)
Polecam świetny film "About Time" (2013), 2.5 out of 5 based on 2 ratings

Podobne artykuły:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes