Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Listopad 26, 2014

Polska to piękny kraj!

Czarny humor zasłyszany w internecie, ale…. niestety prawdziwy do bólu i do samego końca bo nawet w Polsce bardziej opłacalne jest ściganie przestępstw podatkowych :-/

“Zabili wam Prezydenta,
zaj3b4li wam emerytury,
fałszują wam wybory,
jutro będą wam gwałcić córki, a wy dalej siedźcie cicho”

Czasami nachodzi mnie refleksja, i zastanawiam się dlaczego prowadząc firmę trzeba podlegać odpowiedzialności i karom, a w polityce w większości przypadków wystarczy się podać do dymisji i nie musi się oddawać pieniędzy, które się “ukradło” w białych rękawiczkach.

Jako jednostka nader świadoma zastanawiam się tylko co mogę zrobić w takich sytuacjach, nie mogę po prostu ponarzekać na “Rząd”, na “Polskę”, bo jedno i drugie to POLACY, czyli całkiem możliwe, że jakiś sąsiad, znajomy czy nawet rodzina.

Polska bardzo mi się podoba pod względem przyrody i tej lepszej strony polaków, to przepiękny kraj jest morze, góry, cztery pory roku :-)

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)
Polska to piękny kraj!, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Tags:

Najczęściej komentowane:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes