Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Marzec 12, 2014

Bądź jak światło…

badz_jak_swiatlo_ogien
“Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy.”
Phil Bosmans


Podobne artykuły:

  1. Jestem Blogerem Napisał/a,

    Często pod wpływem własnych problemów tak bardzo zapadamy się w sobie, że umyka nam, że moglibyśmy rzucić choćby cień światła w życie innych ludzi. Nasze problemy pochłaniają nas całkowicie. Dobre jest takie przypomnienie, że zawsze możemy wyciągnąć rękę do innego człowieka i to co powstaje przy takim kontakcie jest czymś więcej niż tylko sumą naszych braków. Choć zapalanie innych osób jak gwiazd jest dla mnie zbyt ambitne, to jednak uświadamiam sobie że zawsze mogę rzucić choćby mały promyk w życie innych – dzięki za przypomnienie :-)

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes