Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

obudz-w-sobie-przywodce-lekcje-mojzesza-ksiazka-cdTytuł nagrania Fabiana Błaszkiewicza “Obudź w sobie przywódcę – Lekcje Mojżesza” może być trochę mylący dla osób, które myślą, że chodzi tylko i wyłącznie o przywództwo innym czy grupom.
Nagranie i krótka książeczka poruszają przede wszystkim temat przywództwa osobistego oraz różnic między zarządzaniem, a przywództwem.
Przewodzeniu sobie samemu i dążeniu do życia takiego jak się pragnie i o takim jak się marzy.
“Przywódca nie żyje po to, by inni chcieli za nim iść. Przywódca żyje tak, by inni, gdy na niego spojrzą, też chcieli żyć.”

Książka i nagranie pochodzi z konferencji z 15 września 2012 r. z serii “Jestem legendą”.
Całość nie jest zbyt długa nagranie trwa 2:34 godziny, a książeczka liczy 30 stron, jednak zawartość jest na bardzo wysokim poziomie poruszająca wiele tematów, a zawarte ćwiczenia są bardzo trafne.
W nagraniu interpretowane jest przywództwo na przykładzie biblijnego Mojżesza.

Warto przesłuchać tą pozycję chociażby ze względu na zawarte w niej niespotykane ćwiczenia, a w szczególności ćwiczenie o nazwie “86400″, które bardzo mocno uświadamia kwestie związane zarówno z finansami jak i życiem i tym czym zajmujemy się na co dzień.

Kilka cytatów z nagrania:


“Jakość etapu Twojego życia składa się z dni, które przeciekły Ci przez palce.”

“Nikt Ci z zewnątrz nie może powiedzieć co masz robić lub kim masz być.
Tu zaczyna się przywództwo, gdy zaczynasz realizować, swój wewnętrzny nikomu nieznany nurt, bo nikt inny nie może go znać, ani zrealizować bo jest tylko i wyłącznie w Tobie.
Służysz temu nurtowi i ile czasu dziennie na niego poświęcasz, a ile na inne rzeczy?”

“Panowanie nad swoim życiem, nie oznacza, że wszystko kontrolujesz. Oznacza świadomość rzeczywistości, masz pewność wartości na których polegasz i możesz podejmować ryzyko podejmowania decyzji.”

“Wolność polega na podejmowaniu decyzji i konsekwentnym ich realizowaniu (do momentu, podjęcia innej decyzji zmiany kierunku). Człowiek wolny przemieszcza się ku czemuś i najważniejsze jest dla niego kim się staje w drodze do tego celu.”

Filmik promujący płytę

YouTube Preview Image
Więcej informacji o nagraniu na stronie wydawcy MORECORDS

Gorąco polecam!
Moja ocena: 5/5

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 5.0/5 (2 głosów)
"OBUDŹ W SOBIE PRZYWÓDCĘ" - F. Błaszkiewicz, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Podobne artykuły:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes