Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Spacerując dzisiaj po rynku w Krakowie, koło kościoła Mariackiego natknąłem się na lewitację :-)
Widok ten wywołał uśmiech na mojej twarzy.
Patrzyłem na… ludzi i ich reakcje, jak się wpatrują, uśmiechają, co jakiś czas któryś z niedowiarków przesuwał ręką pod lewitującą dziewczyną w nadziei na znalezienie czegoś ją podtrzymującego.
Przyglądałem się również monetom lądującym w pudełeczku postawionym przed dziewczyną (co jakiś czas opróżnianym przez jej brodatego przyjaciela).

lewitacja_500

Fot. Gustaw Lasek, Kraków 11.04.2013

Ja znam “sekret” jej lewitacji i pewnie niektórzy przechodnie również, jednak grono osób tego nie wie i patrzyło z zachwytem.
Zainspirowało mnie do poniższych przemyśleń i tego właśnie wpisu:

  • To, że coś znamy, mamy informacje, wiedzę, umiejętności nie oznacza, że mają ją wszyscy.
  • To, że coś jest banalne czy proste nie oznacza, że ludzie nie będą za to chcieli płacić. (btw. ludzie uwielbiają płacić za banalne rzeczy.)
  • Nie raz mamy myśli “Ja też to wiem”, “Ja też to potrafię”, bardziej zasadnym byłoby pytanie “To czemu tego nie robię?”.
  • Jeżeli ktoś robi coś co wydawałoby się łatwe i proste i inni za to płacą to bardzo dobrze. Oznacza to, że jest potrzeba, jest klient. Dlaczego nie miałbyś i Ty spróbować tego robić?
  • Wyjdźmy do ludzi z tym co już wiemy, umiemy, potrafimy co może tylko/a może przede wszystkim wzbudzi jedynie ich uśmiech na twarzy :-)


Wcale to co robi ta dziewczyna nie jest takie proste, za około godzinę wracałem przez rynek i ona nadal tam “lewitowała”.
Szczerze nie wiem czy bym tak mógł przez kilka godzin, na pewno ma dużo czasu na rozmyślanie i czas na rozwój, naukę.
Może ten czas wykorzystać np. pod tą opaską mogłaby mieć słuchawki i słuchać sobie jakieś audiobooki :-)

Swoją drogą polecam “Żyj lepiej niż dobrze” Zig Ziglar którego kończę słuchać (jest dużo w nim o sensie życia, powołaniu, pasji i Bogu).

Jeżeli w Twoim mieście nie ma takich cudów, a chciałbyś dorobić to na co czekasz?
SEKRET LEWITACJI POZNASZ PONIŻEJ.
Za poznanie sekretu, jeżeli go wykorzystasz i zarobisz proszę przelej mi 5% od Twoich zysków na konto, które znajdziesz na stronie.
http://blog.czerwonyszlak.pl/informacje/
P.S. Dla lepszego efektu posypałbym ten ręcznik ziemią/piaskiem, a wieczorem zapaliłbym okrąg ze zniczy dla przyciągnięcia przechodniów.

Dla ciekawskich taka lewitacja opiera się na tajemnym sekrecie i wielu godzinnych medytacjach :-)
Pisałem o tym we wpisie w 2011 roku “Sekret LEWITACJI – Wyjaśniony”

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 3.0/5 (2 głosów)
INSPIRACJO-LEWITACJA z Krakowskiego Rynku, 3.0 out of 5 based on 2 ratings

Podobne artykuły:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes