Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Wrzesień 28, 2012

Ciesz się z przeszkód!

wspinaczka2Ciesz się z przeszkód, są wyzwaniem do większego wysiłku. Do wysiłku tak wielkiego, do tak zaciekłej determinacji i niezachwianej wytrwałości, że sukces będzie nieunikniony.
Przezwyciężanie przeszkód i ułomności powinno stać się twoją wspaniałą obsesją.

Przeszkody są źródłem siły, bo siła wyzwala się pod wpływem oporu. Tak jak zapory na rzece stają się źródłem siły, energii elektrycznej, która nie istniała do momentu przegrodzenia nurtu rzeki.

Nigdy nie uważaj przeszkód i ułomności za hamulce, ponieważ w rzeczywistości stanowią one źródło siły.

(M.R.Kopmeyer)

Tags:

Podobne artykuły:

  1. Tomasz Chmura Napisał/a,

    Tego teraz potrzebowałem :)

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes