Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Marzec 5, 2012

Pigułki wiedzy?!

pigulkiZłote Myśli za kilka dni uruchamiają swój nowy projekt “Pigułki Wiedzy”, nie zdradzają szczegółów na czym to będzie polegać, ale wygląda na dobrze przygotowane.
Zobaczymy co to będzie i na czym to będzie polegać, czy będzie to coś nowego czy tylko porcjowanie tego co już jest.
Dwuminutowe video zapowiadające można obejrzeć TUTAJ

Czytając ogólne informacje na pewno nie zgadzam się z uogólnieniem
“15 minut, to optymalny czas w trakcie którego jesteśmy w stanie skupić się na przekazywanej nam wiedzy. Kluczem jest odpowiednie podanie wiedzy, tak aby nasz mózg nie zdążył się znudzić i jednocześnie nie został przytłoczony zbyt dużą ilością informacji.”
Nawet jeżeli tak faktycznie jest to mózg ma wiele takich cykli (15 minutowych) z bardzo krótkimi przerwami. W innym przypadku nie bylibyśmy wstanie przyswajać wiedzy na z całodniowych szkoleń, które prowadzone ciekawie nie zanudzają nawet przez 8 godzin w jednym ciągu.


Podobne artykuły:

 1. Gustaw Napisał/a,

  Złote Myśli wydali pierwszą MINI pigułkę
  Pobrać i przeczytać ją można tutaj
  https://s.zlotemysli.pl:9002/000/000/860/jak_inwestowac_przy_uzyciu_karty_kredytowej_i_debetu.pdf

  Moje uwagi:
  + Ładnie zaprezentowana
  + Krótka porcja danych z praktycznymi rozwiązaniami
  - Nie wszystkie praktyczne porady są do końca takie proste (a przynajmniej autor powinien to zaznaczyć), aby zachować pełną uczciwości.
  W sposobie z zakupem produktów na raty i odsprzedaniu ich znajomym nie zostało wspomniane, że taka odsprzedaż podlega rozliczeniu z US

 2. Gustaw Napisał/a,

  Druga MINI pigułka TYLKO dla KOBIET
  https://s.zlotemysli.pl:9002/000/000/863/jak_wychowac_sobie_mezczyzne.pdf

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes