Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

KSD ASDIMO

Zacznij rok 2012 od dużej dawki inspiracji i wzmocnienia własnego charakteru.
W styczniu obfitość spotkań Klubów Skutecznego Działania w 13 miastach:
Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Ja osobiście poprowadzę spotkania:

Sprawdzić temat spotkania w Twoim mieście i zarejestrować się możesz na stronie
ASDIMO KSD-Spotkania

Jeżeli myślisz o swoim rozwoju poważnie i chcesz się rozwijać systematycznie i w dobrym towarzystwie, a dodatkowo chcesz oszczędzić pieniądze oraz dodatkowo zdobyć zniżki na pozostałe szkolenia ASDIMO polecam zapoznanie się z rocznym pakietem 12 spotkań i kartą klubową GRATIS!

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 3.8/5 (4 głosów)
Spotkania KLUBÓW SKUTECZNEGO DZIAŁANIA, 3.8 out of 5 based on 4 ratings
Tags:

Najczęściej komentowane:

  1. Mikołaj Kowalski Napisał/a,

    Dzięki za informację, chętnie wybiorę się w Krakowie (bo tutaj mieszkam, więc mam najbliżej) jeszcze nie byłem na szkoleniu Iwony Majewskiej-Opiełki.

    Pozdrawiam ;)

  2. Gustaw Napisał/a,

    Proszę bardzo, no to akurat masz szczęście bo to spotkane w Krakowie będzie prowadziła osobiście Iwona Majewska-Opiełka, a widziałem, że prowadzisz bloga o liderstwie to będziesz mógł posłuchać o skutecznym działaniu.

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes