Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Czwartkowe pytanie - WDZIĘCZNOŚĆ?Tym razem krótkie pytanie, aczkolwiek skupiające nasze myśli na wdzięczności.


Często w pędzie dnia codzienne nie zastanawiamy się w ogóle co w danym dniu wydarzyło się lub spotkało nas miłego. Nie doceniamy również tego co posiadamy, z kim rozmawiamy, co myślimy, czujemy co umiemy itd.
Człowiek ma to do siebie, że bardzo szybko przyzwyczaja się do danego stanu rzeczy.
Zmień to zadając sobie pytanie.


ZA CO JESTEM DZISIAJ WDZIĘCZNY?

Pomyśl i najlepiej zapisz na kartce przynajmniej 5 rzeczy/powodów za, które dzisiaj jesteś wdzięczny.

Kolejne pytania na, których możesz się skupić to:

 • Co wartościowego ostatnio zrobiłem wartego zapamiętania?
 • Co wartościowego chcę i zrobię wartego zapamiętania w najbliższym czasie?

Ja dzisiaj jestem wdzięczny za: uśmiech mojej żony; radość z jaką 1,5 roczny synek cieszy się każdym dniem; posiadanie i umiejętność jazdy samochodem; ciepłe łóżko; zdrowie; kolejny wschód słońca :)

Za co Ty jesteś wdzięczny/wdzięczna, podziel się w komentarzu?

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 5.0/5 (2 głosów)
Czwartkowe pytanie - WDZIĘCZNOŚĆ?, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Podobne artykuły:

 1. Kasia Napisał/a,

  Jestem dzisiaj wdzięczna za miłą rozmowę ze znajomym, ciszę do pracy, poranną kawkę, śpiew ptaków, złotą jesień.

 2. Marigold Napisał/a,

  Jestem wdzięczna za ciepłą rozmowę przy kawce, wolny dzień, który mogę poświęcić tylko sobie, za słońce, które podkreśla jesienną paletę barw, za życie, sztukę i książki, które dziś przeczytam ;)

 3. Doris Napisał/a,

  Dziś jestem wdzięczna za luźny dzień, za słońce za oknem nad zielonym lasem, za czekoladę, za pyszną zupę z grzybami, za spotkanie z Lucynką i wspolny projekt idealnej, ‘wypasnej’ kuchni, za łóżko, za ciepło, za głęboki spokój z serfujacymi po nim krnąbrnymi upartymi niepokojami, za skypowanie z córką studiujacą tysiąc kilometrów stąd, za mruczacego kota i gorącą herbate z imbirem na sen.

 4. Dora Napisał/a,

  Ja dziś jestem wdzięczna za radosny nastrój, za najwspanialszą przyjaciółkę, która znowu mnie dziś czymś niesamowicie zaskoczyła i utwierdziła w przekonaniu, że jest największym skarbem jaki mnie spotkał w życiu, za książkę, którą przeczytałam, a która będzie na pewno przeczytana kilka razy zanim dogłębnie zrozumiem jej treść ( bo naprawdę warto), za stronkę internetową tą oraz jeszcze inną, na którą dzisiaj przypadkiem wpadłam, a która być może zmieni coś w moim życiu ( na lepsze ma się rozumieć), za zdrowie mojej rodziny i moje.

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes