Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Październik 13, 2011

Czwartkowe pytanie – TALENT?

Czwartkowe Pytanie - Wyjątkowość?

Niezależnie jakich odpowiedzi udzieliłeś/łaś na pytanie dotyczące szczęścia jak i pytanie dotyczące życia WARTO byś zadał/ła sobie poniższe pytanie:


JAKIE MAM TALENTY I CO JEST MOJĄ PASJĄ (lub mogłoby nią być)?

Pomocne mogą być również pytania:

 • Zdaj sobie sprawę z tego co potrafisz (wypisz to najlepiej na kartce)?
 • Na czym polega twoja wyjątkowość?
 • Co najbardziej lubisz robisz?
 • Zastanów się jakie działania przychodzą Ci łatwiej niż innym lub robienie czego sprawia Ci dużo radości.
 • Możliwe też, że robiąc to “coś” zapominasz o wszystkim w koło i czas nie ma znaczenia? Co to jest?

Zapraszam do dzielenia się odpowiedziami w komentarzach.

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 3.8/5 (4 głosów)
Czwartkowe pytanie - TALENT?, 3.8 out of 5 based on 4 ratings

Podobne artykuły:

 1. Ania Napisał/a,

  Talent… moim talentem jest precyzja i dbałość o jakość wykonywanych czynności, umiejętność nauki przedmiotów ścisłych oraz świetne zdolności organizacyjne.
  Pasja… To ciągła i skuteczna realizacja swoich marzeń :) Uwielbiam spełniać swoje marzenia. zwłaszcza pracować na rzecz jednego – pracuję już nad nim 6 lat i jeszcze nie skończyłam, ale gdy robię rzeczy w jego kierunku to zapominam o wszystkim w koło, bo cieszy mnie, że to robię.
  Moją pasją mogłaby być fotografia i chyba rachunkowość (bardzo szeroki zakres wiedzy), gdybym włożyła w to dużo pracy i samozaparcia.
  :)

 2. Grzesiek Napisał/a,

  Człowiek posiada wiele talentów- a odkrywanie ich sprawia sporo przyjemności.
  wydaje mi się że ” talentem” u mnie jest fakt, że nie boje się wyzwań, sytuacji trudnych. Zawszę staram się do nich przygotować w odpowiedni sposób. Podążam drogą “czerwonym szlakiem” który sam sobie wyznaczam, fascynuje mnie odkrywanie i przekraczanie swoich możliwości. fizycznych, dzięki temu poznaję siebie. Realizacja planów, które wyznaczam ostatnio kuleje, tzw. lenistwo okropne :p i słaba samodyscyplina – wystarczy trochę samozaparcia i do przodu :)
  Pasją moją jest praca, którą wykonuję. Pasją jest życie.

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes