Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Lipiec 9, 2011

METAMORFOZA

motyl[STUDIUM]
Zapraszam wszystkich zainteresowanych własnym indywidualnym rozwojem i wzrastaniem na studium prowadzone przez ASDIMO “Metamorfoza – czyli roczny kokon dla motyli” w Bochni, Warszawie lub w Gdańsku.
Studium trwa od września 2011 do czerwca 2012
(10 jednodniowych zajęć seminaryjno-warsztatowych)
KLIKNIJ by poznać szczegóły i ZAREZERWOWAĆ miejsce

[PŁYTA]
Płyta Metamorfoza, to odpowiedź na prośby czytelników książek i uczestników szkoleń Iwony Majewskiej-Opiełki. Przedstawiamy płytę z 12 wykładami, podczas których autorka zachęca nas do rozwoju, opowiada jak budować charakter, jak osiągnąć w życiu sukces.
To kolejna szansa i sposób, abyś mógł przeżyć swoją metamorfozę.
(Płyta nie jest zapisem wykładów ze studium “Metamorfoza”)

Posłuchaj pierwszego wykładu i poznaj szczegóły KLIKAJĄC TUTAJ


Podobne artykuły:

Komentarze zamknięte.

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes