Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

TySpolkaPełny tytuł książki to “Ty – Spółka bez ograniczeń. Samodzielna działalność jako droga do sukcesu w biznesie.”

Książka napisana zwięźle bez zbędnych teoretycznych opisów przez Johna McGrath’a dyrektora australijskiej spółki branży handlu nieruchomościami, którą założył w wieku 24 lat, a obecnie przynoszącą obroty 1,8 miliarda dolarów.

Autor opisuje w niej swoje doświadczenia z prowadzenia biznesu, które mają przełożenie na każdą firmę sprzedającą produkty czy usługi.
Książka podzielona jest na logiczne rozdziały i podrozdziały w których poruszono naprawdę wiele tematów począwszy od własnego zdrowia, snu poprzez komunikację, obsługę klienta, sprzedaż, a zakończywszy na marketingu wyższego poziomu.

Główne części książki to:
- ‘Ty +’
- ‘Ty + firma’
- ‘Ty + przywództwo’
- ‘Ty + sprzedaż’

Książką ma tylko 235 stron, jednak rzadko spotykam się z tak skondensowaną praktyczną i szeroką wiedzą.
Kopalnia wskazówek, pomysłów i inspiracji zarówno dla tych, którzy planują założyć firmę, prowadzą już firmę i chcą ją rozwijać, jak również dla menadżerów, dyrektorów, kierowników i pracowników każdego szczebla, a przede wszystkim sprzedawców.
Tak więc jeżeli chcesz rozwinąć lub wprowadzić jakieś zmiany w firmie lub po prostu ciekawi Cię dlaczego niektóre firmy osiągają niesamowite sukcesy, albo chcesz poprawić obsługę klienta to książka jest lekturą obowiązkową.

Jeżeli Ty też miałeś/aś okazję ją przeczytać, zapraszam do dyskusji w komentarzach lub podzielenie się swoją opinią.

Moja ocena: 5/5

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 3.0/5 (6 głosów)
"Ty - Spółka bez ograniczeń" John McGrath, 3.0 out of 5 based on 6 ratings

Podobne artykuły:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes