Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

JA_TNIWISKI_okladkaPrzyznaję, że unikałem tej książki (“JA” Tadeusza Niwińskiego), możliwe że z powodu niedoceniania Tadeusza Niwińskiego lub może z faktu, iż nie byłem na nią gotowy :)
Tak czy inaczej pod wpływem intuicji zakupiłem ją i przesłuchałem.

Książkę polecam do przeczytania WSZYSTKIM. Zarówno tym którzy dopiero co zainteresowali się swoim rozwojem osobistym, jak i tym którzy pracują już nad nim od dłuższego czasu.
Ja sam osobiście znalazłem w niej dużo ciekawych, interesujących i inspirujących treści, których do tej pory nie znałem, lub znałem, a nie zdawałem sobie sprawy z ich ważności i potrzebności.
Książka stanowi dla mnie utwierdzenie, że większa ilość osób myśli, postępuje i żyje w sposób świadomy i odpowiedzialny.

“JA” stanowi przekrojowe omówienie pracy nad własnym rozwojem osobisty, jak również podaje liczne sposoby umożliwiające polepszenie swojego życia.
Zawiera bardzo ceną wiedzę i opisuje m.in:
-Poczucie własnej wartości (na podstawie “6 filarów własnej wartości” Nathaniel’a Branden’a)
-Odpowiedzialność za swoje życie (Czym jest i jak ją przejąc)
-Wskazówki dotyczące wychowywania dzieci
-Wskazówki udanych związków (tych partnerskich, ale również biznesowych i współżycia z innymi ludźmi)
-i wiele więcej, możesz zapoznać się ze Spisem treści i pobrać darmowy fragment książki

Pozycja napisana w bardzo przystępny sposób, interesująca, ciekawie się jej słucha (myślę, że czyta również).
Gorąco polecam!


Książka “JA” Tadeusza Niwińskiego jest do kupienia za niewielkie pieniądze (koszt jednego biletu do kina) zarówno w wersji elektronicznej PDF jak i audio do słuchania TUTAJ

Jestem ciekaw Twojej opinii? Jeżeli przeczytałeś książkę, podziel się nimi w komentarzu.

Moja ocena: 5/5

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 4.3/5 (23 głosów)
"JA" Tadeusz Niwiński - POLECAM, 4.3 out of 5 based on 23 ratings

Podobne artykuły:

 1. Tomek Napisał/a,

  Nie ze wszystkim się zgadzam, ale całkiem niezła książka, szczególnie dobrze wyjaśnione są pojęcia własnej wartości, przejęcia odpowiedzialności oraz kontroli i władzy . Polecam bardzo ciekawa lektura choć część rozdziałów była dla mnie zbyt trudna i je pominąłem.

 2. Gustaw Napisał/a,

  Tak, książka omawia szeroki zakres zagadnień i w tym też jej wartość, że każdy znajdzie coś dla siebie na dany moment.
  Mam zamiar i Tobie też to poradzę, aby przeczytać ją ponownie za około rok czasu, a znowu coś cennego z niej się wyniesie.

 3. MagicKey Napisał/a,

  Dla mnie ta książka była świetnym uporządkowaniem wiedzy – napisana krótko i konkretnie. Tadeusza miałam okazję poznac na jego szkoleniu i tak jak książkę polecam uczestnictwo w jego warsztatach. Kilka słów o jego pobycie w Polsce i fragment rozmowy z nim możecie znaleźc tu: http://magickey.pl/tadeusz-niwinski-w-polsce/ .

 4. Wanda Napisał/a,

  Polecam tegoroczne warsztaty prowadzone przez pana Tadeusza Niwińskiego (specjalnie przylatuje w tym celu do Polski). Więcej na ten temat http://www.amz.org.pl/wydarzenia/378-warsztaty-2012.html

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes