Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

pskochamcieSzczęśliwie żyjąca para zakochanych w sobie osób. Żyją w małym mieszkaniu ONA (Holly) ma plany życiowe i odkłada w czasie chęć posiadania dziecka, a ON (Gerry) lekkoduch żyjący bez planu z dnia na dzień.
Jednak wszystko się zmienia, gdy niebawem umiera Gerry. Holly popada w depresję i nie potrafi się odnaleźć po stracie męża. Na 30 urodziny otrzymuje nagranie od Gerry’ego (przedśmiertne) który oznajmia, że ma plan i napisał dla niej serię listów z zadaniami, które będzie otrzymywała co miesiąc. Każdy liścik kończy się podpisem “P.S. Kocham Cię”.

Ten melodramat ma lekką formę jednak skłania do zatrzymania się i zastanowienia nad własnym życiem, tym obecnym i tym, które już przeżyliśmy.
Strata kogoś bliskiego, jak na przykład partnera życiowego jest dla nas tragedią, jednak warto odnaleźć w stracie również pozytywną stronę, a nawet inspirację.

Polecam do obejrzenia (dodatkowo miła muzyka) szczególnie z kimś bliskim lub samemu.
Obejrzyj jak ludzie silnie wpływają na siebie i że w życiu nie ma przypadków.

Cytat z filmu


“Mamy jedno życie, które jest wspaniałe i straszne, krótkie i nieskończenie długie i nikt nie wychodzi z niego żywy”

(Planuj przyszłość – żyj z radością doświadczając chwili obecnej i dnia dzisiejszego)

Zwiastun filmu
YouTube Preview Image

Moja ocena filmu: 5/5
(Za to, że składnia do refleksji)

P.S.
Aniu dziękuję za polecenie filmu.

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 3.2/5 (5 głosów)
P.S. Kocham cię / P.S. I Love You (2007), 3.2 out of 5 based on 5 ratings

Podobne artykuły:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes