Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

OstrzeżenieCzytając każdy wpis, każde zdanie zadawaj sobie nieustannie pytania: “Gdzie i kiedy to wykorzystam?“, “Jak mógłbym to wykorzystać?“, “Co przyniesie mi to pożytecznego?

Jeżeli nie masz zamiaru użyć lub wypróbować w praktyce czytanych wpisów tego Bloga to radzę Ci po przyjacielsku nie czytaj ich w ogóle gdyż stracisz swój czas i będziesz miał dodatkowo powód do narzekania.

Tak więc TERAZ odpowiedz sobie na pytanie: “Czego konkretnego dowiedziałem się czytając powyższe zdania i jak to wykorzystam?”

Tags:

Najczęściej komentowane:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes