Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

Czerwiec 21, 2010

“PituPitu”

“PituPitu” niezwykły serial animowany o niezwykle zwykłej parze, która zmierza się z problemami życia codziennego :)
On” to typ mądrali. Stara się być poważny, odpowiedzialny i krytycznie nastawiony do rzeczywistości. Lubi pouczać i z komiczną wyższością wyrażać kategoryczne sądy. Kontestuje.
Ona” jest słodka jak dziecko. Z rozbrajającą czułością, zainteresowaniem lub powątpiewaniem wpatruje się wielkimi oczami w ukochanego.

Odcinki do oglądnięcia  na http://pitupitu.tivi.pl
(polecam zacząć od Pierwszego Sezonu)

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)
Tags:

Podobne artykuły:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes