Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

czarodziejeParę lat temu znalazłem książkę, którą chciałbym przeczytać własnym dzieciom. Ostatnio sobie o niej przypomniałem i okazało się, że choć to książka kierowana do dzieci w wieku szkolnym to i dorośli mogą znaleźć w niej pomoc w realizacji swoich marzeń.
Poniżej załączam opis autora i odnośnik to pobrania pełnej wersji książki.
Jeżeli masz dzieci to przeczytaj ją im, lub daj im do przeczytania.

                                                                                                                                                              


“Czarodzieje mogą wszystko” to książka niezwykła. Napisałem ją, by służyła jako przewodnik do szczęśliwego życia dla moich dzieci. Zawarłem w niej wszystkie znane mi czarodziejskie przepisy na spełnianie marzeń.
Chociaż książka pisana była z myślą o młodszych czytelnikach, młodzież przyjęła ją równie ciepło jak rodzice i dziadkowie.

Jest to historia nastolatki, która dzięki pozytywnym myślom i konsekwentnej pracy, będąc zwykłym dzieckiem stała się czarodziejem. Jest to opowieść o kształtowaniu charakteru, odwadze podejmowania decyzji i konsekwencji w ich realizacji.

Podobno ta książka potrafi obudzić czarodziejską moc. Słyszałem też, że pomogła w realizacji marzeń i przyniosła dobre zmiany w życiu wielu osób, dlatego chciałbym, aby dotarła do wszystkich, którzy jej potrzebują. Zapraszam Cię w podróż, w której nauczysz się jak przeniknąć przez subtelną granicę pomiędzy marzeniami, a otaczającą rzeczywistością.

Dariusz Chwiejczak


Książka w PDF jest bezpłatna, zachęcam do jej pobrania klikając TUTAJ
Wersja drukowana jest dostępna w wybranych księgarniach i galeriach
Informacje o książce, opinie czytelników oraz możliwość zadania pytania autorowi znajdziesz na stronie książki www.czarodzieje.com.pl

O AUTORZE

Dariusz Chwiejczak – jest menedżerem związanym z branżą informatyczną. Zajmował wysokie stanowiska w takich firmach jak: Apple IMC Poland, Cisco Systems, Computerland (obecna nazwa Sygnity). Obecnie (od 05.11.2009) objął stanowisko dyrektora generalnego polskiego biura firmy EMC. Jest żonaty i ma troje dzieci.

Moja ocena: 5/5

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 4.9/5 (9 głosów)
„Czarodzieje mogą wszystko” Dariusz Chwiejczak, 4.9 out of 5 based on 9 ratings

Podobne artykuły:

 1. Joanna Napisał/a,

  Kochani Fantastyczna ksiazka, ktora polecam kazdemu bez wzgledu na wiek w przeciagu paru godzin polknelam jednym tchem. Obudzila ona dotad spiace we mnie potencjaly, talenty, dodala odwagi w dazeniu do szczescia, ktore jest na wyciagniecie reki. Mnostwo wrazen, optymizmu i nadzieji.
  Polecam goraco!
  Czarodziejka woo hoo

 2. Ela Napisał/a,

  Książka jest fantastyczna, wracam do niej w każdej wolnej chwili. Szkoda, że tak późno trafiła w moje ręce. Chwiejczak jest dla mnie wielkim autorytetem, człowiek, który w tak wielu dziedzinach jest perfekcyjny – pozdrawiam.

 3. Monia Napisał/a,

  Czytam ją właśnie z moim dziesięcioletnim synem,jesteśmy nią zachwyceni i oczarowani ,a może zaczarowani….Po przeczytaniu pierwszej str.już czuliśmy .że to magiczna książka.Polecam z całego serca,będzie to książka pokoleniowa w naszej rodzinie,jestem o tym przekonana…..:)pozdrawiam autora i wszystkich czytelników

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes