Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

hunaCzy zastanawiałeś się lub czy wiesz skąd tak naprawdę biorą się choroby?
Warto widzieć czym w ogóle jest HUNA.
W skrócie Huna to podejście do życia, które uczy człowieka jak zachowywać harmonię pomiędzy Ciałem – Umysłem – Duchem.
Książkę (Nauka huny) “Natychmiastowe uzdrawianie” autora Serge Kahili King nie sposób tylko przeczytać do poduszki, gdyż zawiera taką masę technik, porad i opisów, że trzeba do niej wracać wyrywkowo, aby je zapamiętać i wypróbować. (Obecnie ja sam jestem na etapie testowania tylko kilku technik spośród jej multum)
W książce m.in. opisywane są takie zagadnienia jak: Afirmacje, Wizualizacje, Hipnoza, Submodalności, Pozytywne myślenie, Wpływ dotyku i wiele, wiele innych związanych i wykorzystywanych w uzdrawianiu.


UWAGA!!!
Do przeczytania poniższego wpisu jak i książki z której pochodzą fragmenty proponuję, abyś odłożył swoje dotychczasowe przekonania dotyczące tego co możliwe i tego co niemożliwe. W innym przypadku stwierdzisz jedynie kiwając głową “Eee to nie działa”, “Eee to na pewno niemożliwe”. Jeżeli nie wypróbujesz technik to przypominam, iż zamiast doświadczeń nabędziesz tylko kolejne założenia/przekonania.

Często to co skuteczne jest banalnie proste i tanie w stosowaniu. Jeżeli powiemy komuś, że energii i dobry wpływ na drogi oddechowe przyniesie świadome głębokie oddcyhanie, które należy praktykować np: przez 5 minut dziennie przez tydzień, aby zobaczyć efekty to osoba ta spróbuje dwóch głębszych oddechów i stwierdzi, że to nie działa.
Podaliśmy skuteczną metodę, którą trzeba stosować tylko 5 minut dziennie każdego dnia.
Zamiast wypróbowania systematycznego oddychania ludzie będą bardziej skłonni wydać grube pieniądze na “MAGICZNY-REWELACYJNY-WYCIĄG-ZCZEGOŚTAM”, który niby zadziała natychmiastowo, gdy tylko kupi się zestaw opakowań dla siebie i całej rodziny.


Szacuje się, że od 50% do 90% wszystkich chorób ma swoje początki w umyśle i wywołane są szeroko rozumianym pojęciem stresu wywołanym przez takie emocje jak strach, gniew, uraza, nienawiść, złość czy przemoc.
Bywa, że ludzie rozwijają w sobie przeliczne choroby wywoływane podświadomą chęcią ucieczki przed niemiłymi okolicznościami np: przed bezradnością, poczuciem winy, czy lękiem przed zmianami.

(Poniższe fragmenty pochodzą z książki “Natychmiastowe uzdrawianie” Serge Kahili King i służą jedynie w celach informacyjnych)


O stresie emocjonalnym zwykle myśli się jako o czymś generowanym na zewnątrz nas, innymi słowy, że jest on spowodowany tym, co inni nam robią… Jeśli zaś chodzi o fakty, to emocjonalny stres ma miejsce w chwili, kiedy to ty doznajesz uczucia strachu, gniewu lub podekscytowania, a wszystkie te uczucia są generowanymi wewnątrz ciebie reakcjami. Oczywiście łatwiej jest, a czasami znacznie bardziej korzystnie… obwiniać innych za własne złe samopoczucie, ale tak naprawdę to robisz to sobie sam. Ktoś może mieć ciężki problem w sytuacji, którą ktoś inny kompletnie by zignorował. Twoje nastawienie do czynów innych ludzi ma znacznie większe znaczenie niż same ich czyny.

(…)
Uzdrawianie następuje, ponieważ ciało ma do niego zdolność oraz intencję, aby to się stało. Uzdrawianie przebiega sprawniej, jeśli podświadomą intencję wspomożemy, uwalniając napięcie i tworząc świadomą intencję.

(…)
Emocje sa środkiem, dzięki któremu umysł i ciało kontaktują się ze sobą. Kiedy umysł doświadcza przyjemności lub bólu, pojawia się również emocjonalna reakcja ciała. Kiedy ciało doświadcza bólu lub przyjemności, wtedy pojawia się emocjonalna reakcja w umyśle.
Każda myśl tworzy w fizjologii ciała jakąś pozytywną lub negatywną reakcję

(…)
Podsumowując: możesz użyć swego umysłu do wywołania bólu lub przyjemności w ciele, możesz także użyć swojego ciała do wywołania bólu lub przyjemności w umyśle. Oznacza to również, że możesz użyć jednego, aby uleczyć drugie. Książka jest właśnie o tym jak to zrobić.


Technika oddychania PIKOPIKO Wariant “Dostrajanie”
Technika ta jest bardzo skuteczna w uzdrawianiu lekkiego niepokoju, w pozbywaniu się niewielkich ilości napięcia oraz kiedy potrzeba Ci “doładowania baterii.

Weź wdech, koncentrując uwagę na szczycie głowy, a w trakcie wydechu przenieś uwagę na pępek.
(Uwagi od siebie: Bardzo ważne abyś oddychał przeponą tzn. Robiąc wdech wypychaj brzuch jak balon, nie unoś ramion i barków, a robiąc wydech wciągnij brzuch)

Techniki oddychania można stosować leżąc, siedząc, stojąc a nawet idąc.
Warto również po wdechu powstrzymać się przed wydechem przez 2-5 sekund, co pozwoli czerwonym krwinkom zaabsorbować więcej tlenu.

Moja ocena: 5/5

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 4.8/5 (4 głosów)
"Natychmiastowe uzdrawianie" (nauka Huny), 4.8 out of 5 based on 4 ratings

Podobne artykuły:

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes