Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

bella2Chciałbym wam polecić fantastyczną DARMOWĄ książkę.
Książka nie jest gruba, tak że przeczytanie jej nie zajmie długo.

Książka tak niesamowicie wciąga, że ja przeczytałem ją jednym tchem, a po przeczytaniu pozostaje duży niedosyt, co było dalej.
Książka ta to “Bella – między pępkiem a granicą majtek” autorstwa Andrzeja Setmana

                                                                                                  


Książka, napisana z ogromnym polotem. Ukazuje doskonałość dialogu pomiędzy człowiekiem, a człowiekiem. Fascynująca fabuła, w ’sentymentalny’ sposób budzi w czytelniku chęć zwizualizowania czytanej treści. Poprzez swoją ‘psychologiczność’ w rozwiązywaniu istotnych, dobrze nam znanych problemów, sprawia że czytając ją, słowo ‘JESZCZE’ nabiera nowe znaczenie.

To prawdziwa pożywka, zarówno dla ducha jak i umysłu. Czytelnikiem “Belli” powinien zostać każdy, komu dane było się nauczyć czytać i każdy stawiający ‘żyć’ nad ‘być’.

Jest również godna polecenia człowiekowi, któremu ‘wszystko jedno’, ponieważ problematyka tam zawarta, oraz sposób ukazania ‘dwuznaczności’ pozwala na prawdziwe ‘otwarcie oka’.


Cała książka udostępniona jest za darmo na stronie Pana Andrzeja Setmana.
Przeczytać ją możesz klikając TUTAJ

Moja ocena: +5/5

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 5.0/5 (3 głosów)
"BELLA-między pępkiem a granicą majtek", 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Podobne artykuły:

  1. Doris Napisał/a,

    Znakomita książka! Po każdym rozdziale robiłam przerwę na przemyślenia :)

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes