Cześć! Ja jestem Gustaw, czytasz właśnie bloga, którego prowadzę. Znajdziesz na nim m.in. moje przemyślenia, doświadczenia, artykuły, recenzje oraz informacje dotyczące szeroko pojętego: rozwoju osobistego, coachingu, NLP, psychologii sukcesu, motywacji oraz inne ciekawe rzeczy przydatne dla Ciebie.

Jeżeli mnie znasz to zapewne znasz tylko jedną lub kilka wersji mnie, które uzależnione są od kontekstu (sytuacji) i czasu. Opinia o mnie jest Twoją opinią uzależnioną właśnie od tych sytuacji.
                       Jak myślisz ile jest takich wersji mnie...? Nieskończenie wiele - więc wybierz taką, która jest najlepsza dla Ciebie.                        Jeżeli takiej nie znasz, to rzucam Ci wyzwanie: "Poznaj mnie na tyle, aż znajdziesz wersję, która Ci się spodoba"
                       Więcej informacji o mnie znajdziesz klikając na linki O mnie, Doświadczenie

Czerwony Szlak – BLOG

"Wszystko zaczyna się od wizji i celu, reszta to przygoda i komentarz"

korzsukcesuJeżeli zadałbyś mi pytanie “Gdybyś mógł przeczytać tylko jedną książkę, którą byś wybrał” to jedną, jedyną książką, na dzień dzisiejszy byłaby właśnie ta książka “Korepetycje z sukcesu” autorstwa Iwony Majewskiej-Opiełki
Wersja papierowa to 241 stron, a wersja audio to aż 440 minut słuchania.

Na pierwszy rzut oka tytuł książki może okazać się mylący, gdyż sukces często kojarzymy tylko i wyłącznie z wysokim stanowiskiem, sławą lub dużą ilością pieniędzy.
Nic bardziej mylnego, gdyż książka porusza tematy dotyczące wszystkich płaszczyzn naszego życia: PSYCHICZNEJ, EMOCJONALNEJ, FIZYCZNEJ oraz DUCHOWEJ

Wybrałem tą książkę właśnie z tego powodu, gdyż pojęcia Sukcesu, Szczęścia, Realizacji celów i Rozwoju osobistego poruszono w niej całościowo i spójnie.
Nie wystarczy przeczytać czy przesłuchać tej książki tylko jeden raz, gdyż zawarto w niej tyle pomocnych wskazówek, porad i technik, że trudno wszystkie przemyśleć i wykorzystać za pierwszym razem.
Książka kierowana jest szczególnie do ludzi młodych, jednak nieważne czy masz 15 czy 60 lat, ale na pewno zwiększy Twój poziom świadomości.

Słowo SUKCES w książce to rozwinięcie poniższych liter:


Książka ta ma na celu stać się narzędziem Twojego rozwoju, być ściągawką na co dzień z tego, czym jest sukces i jak go osiągnąć. Ma ona służyć pierwszemu i najważniejszemu krokowi w kierunku sukcesu – zmianie świadomości, uwierzeniu w to, że każdy może osiągać sukcesy! Ponieważ sukces jest normą!

Wyobrażenie pełnego sukcesu zawiera się w samym tym słowie, a jego zdefiniowanie zmobilizuje do sięgania po rzeczy i sprawy naprawdę ważne. Tak więc:
S jak Spokój sumienia
– nie może być mowy o prawdziwym sukcesie bez spokoju sumienia.
U jak Udane życie emocjonalne (dla mnie Udane życie rodzinne)
– zdrowa rodzina służy swoim członkom wsparciem w różnych poczynaniach, to zaś ułatwia sięganie po rzeczy wielkie. Jest ostoją, a jednocześnie odskocznią do działania.
K jak Kariera zawodowa
– coś w naszym życiu zawodowym musi się zmieniać, byśmy wciąż doświadczali radości i poczucia życiowego sukcesu.
C jak Czas dla siebie lub Cele większe niż my sami
– potrzebny jest nam czas na kontakt ze sobą samym, na robienie tego, co lubimy robić najbardziej, na dostarczanie sobie przyjemności, na stymulację wszystkich obszarów naszego życia (ciała, emocji, intelektu i duszy).
E jak Energia
– prawdziwi ludzie sukcesu są pełni życia.
S jak Styl (wg mnie jak “Spójność” wszystkich powyższych)
– materialna, rzeczowa i prestiżowa oprawa sukcesu.

Nie odkładaj przeczytania/przesłuchania tej książki na później, gdy będziesz miał czas. Po przeczytaniu stwierdzisz, że dużo byś oddał, gdybyś mógł przeczytać ją 10 lat wcześniej.

  • Książkę możesz zamówić i kupić TUTAJ (Wersja elektroniczna pdf 19,90zł, Audio 22,90zł)
  • Darmowy fragment zawierający 22 strony możesz pobrać już TERAZ TUTAJ!


Czy zmieniłeś Swoje życie lub myślenie dzięki tej książce?
Jeżeli TY również miałeś okazje przeczytać/przesłuchać tą książkę podziel się swoją opinią w komentarzach.

Moja ocena: +5/5

VN:F [1.9.1_1087]
Ocena: 5.0/5 (2 głosów)
"Korepetycje z sukcesu" Iwona Majewska-Opiełka, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Podobne artykuły:

  1. Ola Napisał/a,

    Iwona M-O podbiła mnie chyba w 2003 roku książką “Sukces firmy”, która do dzisiaj jest bardzo aktualna. Pisze prosto, mądrze, angażuje czytelnika …. warto “spotkać się” z nią czytając jej książki. Dobry sposób na rozwój :) )

  2. Gustaw Napisał/a,

    Zapewniam, że warto “spotkać się” z Panią Iwoną również na żywo np: na szkoleniach otwartych, które organizuje lub podczas prywatnych konsultacji.

Dodaj Komentarz

Theme Distributed by Rock Kitty and Wordpress Themes